10. Fetish Bazar

Jubilejní 10. bazar proběhl dle svých pravidel. Opět bylo v nabídce hodně věcí a opět byly zaplněny všechny hrací místnosti v klubu. Děkujeme za účast a jsme rádi že jste byli spokojení a užili jste si i dopravodný program, kterým jsme 10.bazar zakončili. 

Program 10. bazaru nám uvedla, a vystupující představila , moderátorka Alyssia Diamond. Alyssia je fotomodelkou pro glamour, nude, bondage a fetish. Začínala před 4 lety jako erotická modelka a herečka. Vzhledem k tomu, že jí šlo především o novou vzrušující a naplňující životní zkušenost, vyprofilovala se z mainstreamových erotických témat v modelku a herečku s výraznou preferencí soft BDSM tématiky. V současné době si Alyssia užívá art bondage a latex fashion. Baví ji hrát role a s potěšením se odevzdává mužské dominanci. 

Taneční vystoupení v latexovém kostýmu: Galeb

Kateřina Galeb Havelková – http://galebcostumes.eu/ - patří mezi přední Tribal Fusion tanečnice v ČR. Tento mladý progresivní styl pochází z Ameriky a zde v ČR zatím není tolik rozšířený. Zjednodušeně se jedná o fúzi klasického orientálního tance s jinými, ať už s moderními nebo tradičními tanečními styly. Tanečnice používají často zcela neorientální hudbu a také kostýmy se značně liší. Kateřina se tanci věnuje více jak 15 let, spolupořádá mezinárodní festival Tribal Prague, který je především o těchto stylech.
Pravidelně se účastní tanečních festivalů v Německu, Rakousku a Maďarsku. V Praze také vyučuje taneční lekce. Za dosavadní úspěchy patří třeba vystoupení na koncertě elektro swingové divy Alice Francis… Na naší akci vystoupila  a zatančila v latexovém kostýmu od designérky Sharene.

Bondage: rigger Bugtcher

Míla Bugtcher je známý český performer, který se až do nedávna zaměřoval převážně na hook suspension a bodymod shows. V současné době se řadí mezi nejznámější české riggery, jeho vystoupení jste mohli vidět naposledy na Rope Spirit 2 a Momag Open Air fest. Jeho modelkou pro Fetish Bazar bude Denise Schmied, mladá performerka, která vydrží mnohem víc, než byste od drobné slečinky očekávali.

Štítky