11. Fetish Bazar

Další  - jedenáctý – Fetish Bazar proběhne v sobotu 30. 1. 2016 v klubu Ateliér v Praze Strašnice  v blízkosti metra A.    Využijte bazaru k nákupu a prodeji věciček, které vám leží doma. Udělejte si druhého ježíška! 

Bazar bude probíhat od 18:00 do vyprodání zboží (odhadem do 22:00).

Vstupné  100,-Kč je formou zálohy na vaší konzumaci (více info v pravidlech).
Prodejci jsou povinni si zareservovat své prodejní místo: zaregistrujte se na akci na bdsmklub.cz, kde do kolonky poznámka napište „prodejce“ . Za prodejní místo není vybírán žádný poplatek!  Pro prodejce je povinná včasná registrace nejpozději do 28.1. 2016.  Pouze registrovaný prodejce bude mít připravené prodejní místo a označení.
Fotky a ukázky nabízených věcí posílejte na info[at]fetishbazar.cz . Jsou velkým lákadlem pro návštěvníky a mnozí i podle fotografií zvažují účast. Nevyfotíte = nepřilákáte si kupující.

Kromě nákupu můžete tak posedět nad drinkem, jídlem z domácí kuchyně, pokecat s ostatními, zatančit si nebo si hrát v některé z klubových místností. Akce Fetish Bazar se samozřejmě může zúčastnit každý, kdo se chce vidět s přáteli, nebo je jen zvědavý. Nákup a prodej není podmínkou účasti.

Na Fetish Bazar není vypsán striktní dresscode, ale je velmi doporučené oblečení typu latex, lack, kůže, Tv/Cd, korzety, cybergothic….atp.

Štítky