6. Fetish Bazar v sobotu 19.1.2013 v Praze

Zájemci o návštěvu bazaru, zaregistrujte se prosím na  Registrace na 6.Fetish Bazar.

Pojďte si udělat druhé Vánoce!  Donesl Vám Ježíšek fetishdárek, který neupotřebíte? Vytlačily z Vaší skříně novinky "obnošené" fetish modely? Přijďte na FETISHBAZAR! 
Fetish bazar je zároveň i srazem, přijďte posedět, popovídat si a  vidět se s přáteli. Žádné vstupné se neplatí. 

Prodejci, oznamte nám svou účast na info@fetishbazar.cz , budeme tak mít přehled a můžeme přizpůsobit prostory Ateliéru. Vstup na bazar je možný v civilním oblečení, nicméně dresscode potěší více.
Pošlete fotku/fotky věcí které chcete prodat a my je umístíme na web jako lákavou informaci pro kupující a zájejmce. Fotky se velmi osvědčily a opravdu lákají spoustu  kupujících  i z daleka! Využijte této možnosti, protože lidé si zvykli dívat se na nabídku věcí určených do bazaru. Pokud nic nevyfotíte, nepřilákáte si zájemce.  
Opačná strana nám naopak může napsat, co shání a my vystavíme vaši poptávku po konkrétní věci.
Prodejce musí přijít a vystavit své věci do 19:00 hod.
Pro bazar bude vyhrazen  Ateliér od 18:00 do 21.00. Přijďte však brzy, první obchody se uskutečnily na minulé akci již krátce po 18:00 hod. Klub je otevřen od 17:00 hod, na baru si můžete objednat výborné jídlo a pití.K dispozici budou závěsy na ramínka pro dlouhé věci, stojan, stolky a odkládací plochy pro nbízené věci. Pokud plánujete s sebou vzít více oblečení, vezměte si prosím vlastní ramínka.
 
Důležité upozornění: Věci si označte svým nickem či jménem a smluvní cenou. Sebe označte nickem či jménem.  Nemusíte tak u nabízených věcí stát, zájemce si vás podle nicku najde.
Pro prodejce a nováčky budou na baru k dispozici papírové samolepkové štítky na které napíší svůj nick nebo jméno a připevní na viditelné místo na těle či oděvu.  
Nejedná se o prodejní akci a nabídku nového zboží, ale o odložené, použité, zánovní , nenošené věci, nebo oblečení které je vám velké nebo malé. Dle předchozí zkušenosti měly největší odbyt věci za symbolické ceny.
Do bazaru noste jen oblečení čisté, bez zápachu a dále použitelné. Drobné a opravitelné poškození není na závadu, ale musíte na něj kupujícího upozornit.
 Prodávat a nabízet můžete jakékoliv oblečení a obuv z fetish materiálů, které podléhá označení dresscode.
 
Organizátoři akce: Sharene sharene@seznam.cz a Mountbatten mountbatten4x.fix@centrum.cz
 
Fotograf akce Fetish Bazar: Sharene a Mountbatten.
 
Na zveřejněných fotografiích nebudou žádné osoby. Vyfocen bude  pouze průběh bazaru a nabízené věci.

Štítky