7. fetish bazar se koná v sobotu 12.10. 2013 v Ateliéru Praha Smíchov

Pravidla
Prodejci, oznamte nám písemně svou účast na info[at]fetishbazar.cz a zaregistrujte se  na Registrace BDSMklub
Budeme tak mít přehled kdo se účastní jako prodejce a můžeme přizpůsobit prostory Ateliéru. Vstup na bazar je možný v civilním oblečení, nicméně dresscode potěší více.
Pošlete fotku/fotky věcí, které chcete prodat a my je umístíme na web jako lákavou informaci pro kupující a zájemce. Fotky se velmi osvědčily a lákají kupující i z daleka.  Je to pro vás velká podpora zdarma, využijte ji. Fotky ukázky prodávaných věcí posílejte na info[at]fetishbazar.cz.
Opačná strana nám naopak může napsat, co shání a my vystavíme vaši poptávku po konkrétní věci.
Prodejce musí přijít a vystavit své věci do 19:00 hod.

Pro bazar bude vyhrazen Ateliér od 18:00 do …té doby, než vás to přestane bavit, ale minimálně do 21.00. Přijďte však brzy, první obchody se uskutečnily na minulé akci již krátce po 18:00 hod. Klub je otevřen od 17:00 hod, na baru si můžete objednat výborné jídlo a pití.

K dispozici bude jeden velký a jeden malý stojan, ramínka a stoly na vystavení nabízených věcí. Pokud plánujete s sebou vzít více oblečení, vezměte si prosím vlastní ramínka.

Důležité upozornění: Věci si označte svým nickem či jménem a smluvní cenou. Sebe označte nickem či jménem. Nemusíte tak u nabízených věcí stát, zájemce si vás podle nicku najde.
Pro prodejce a nováčky budou na baru k dispozici papírové samolepkové štítky na které napíší svůj nick nebo jméno a připevní na viditelné místo na těle či oděvu.
Nejedná se o prodejní akci a nabídku nového zboží, ale o odložené, použité, zánovní , nenošené věci, nebo oblečení které je vám velké nebo malé. Dle předchozí zkušenosti měly největší odbyt věci za symbolické ceny.

Jste-li prodejci fetish oblečení a máte zboží, které nemůžete prodávat jako nové (použité na focení, přehlídkách apod.) a chcete-li využít Fetish bazar pro prodej, kontaktujte nás (info[at]fetishbazar.cz). Zatím jsme se vždy domluvili k oboustranné spokojenosti.
Do bazaru noste jen oblečení čisté, bez zápachu a dále použitelné. Drobné a opravitelné poškození není na závadu, ale musíte na něj kupujícího upozornit.
Prodávat a nabízet můžete jakékoliv oblečení a obuv z fetish materiálů, které podléhá označení dresscode.

Organizátoři akce: Sharene sharene[at]seznam.cz a Mountbatten mountbatten4x.fix[at]centrum.cz

Fotograf akce Fetish Bazar: Yelen a Sharene a Mountbatten.

Na zveřejněných fotografiích nebudou žádné osoby. Vyfocen bude pouze průběh bazaru a nabízené věci.

Štítky