9. Fetish Bazar - INFORMACE - PRAVIDLA

INFORMACE 9. Fetish bazar

Fetish Bazar bude v pátek 16.1.2015  v klubu Ateliér v Praze Strašnice  v blízkosti metra A.  Využijte bazaru k nákupu a prodeji věciček, která vám leží doma, jsou vám velké, malé, nebo je již nenostíte. Na bazaru jsou vždy různé velikosti a pro pány i dámy. Bazar bude probíhat od 18:00 do vyprodání zboží (odhadem do 22:00). Vstupné (konzumačka) 100,-Kč – (více info v pravidlech). Adresa není veřejná, proto si o ni pište včas, ne v den konání akce :-) Na některé e-maily již nestihneme reagovat. 
Celý článek

PRAVIDLA 9. Fetish Bazar

Prodejci jsou povinni, vzhledem k změně prostoru BDSM klubu a tedy i pravidel v novém BDSM klubu, si zareservovat své prodejní místo. Reservaci proveďte nejpozději do 14. ledna 2015 registrací na bdsmklub.cz, (v dolní části „přihlas se taky“ )kde do kolonky poznámka napište „prodejce“ . Za prodejní místo není vybírán žádný poplatek! Pouze registrovaný prodejce bude mít připravené prodejní místo a označení. Budeme tak mít přehled kdo se účastní jako prodejce a můžeme přizpůsobit prostory Ateliéru. Vstup na bazar je možný v civilním oblečení, nicméně dresscode potěší více. Vstupné formou...
Celý článek

Nabídka zboží 9. Fetish Bazar

Fotogalerie přesunuta na stránky www.fetishbazar.cz kde se průběžně nahrávají dodané fotografie. Pošlete fotku/fotky věcí, které chcete prodat a my je umístíme na web jako lákavou informaci pro kupující a zájemce. Fotky se velmi osvědčily a lákají kupující i z daleka. Opačná strana nám naopak může napsat, co shání a my vystavíme vaši poptávku po konkrétní věci.
Celý článek

Štítky