Černá latexová blůza s varhánkovým řasením, vpředu na zip. Délka k bokům, dlouhý rukáv. Velikost XL. Lepeno v roce 2011.

Splnila jsem si svou touhu po vytvoření latexové zdravotní sestřičky. Ač je internet přeplněn všemi možnými kombinacemi modelů, chtěla jsem vytvořit svůj originál a vycházela jsem pouze ze své představy a nikoliv z inspirace někým jiným. Na vytvoření uniformy byly použity bílé latexové šaty s transparentními ramínky, které nijak neruší vzhled zástěry. Hlavním doplňkem je bílá latexová zástěra lemovaná červenými proužky a velkým logem kříže na prsou. Zastěra se zavazuje křížem přes záda. Dalšími doplňky jsou návleky na ruce a vykrojená latexová rouška. Foceno s modelkou  v březnu 2011. Modelka Honeyhair. Fotograf Yelen.

Jednoduché latexové šaty s velkým výstřihem, tvarované na prsou a na bocích. Ramínka jsou z transparentního latexu. Šaty jsou vhodné ke kombinování s různými styly a doplňky. Tvoří výborný základ pro uniformy. Foceno s modelkou  v březnu 2011. Modelka Honeyhair. Fotograf Yelen.

Bílá latexová zástěrka s černým lemem kolem řasení, latexový obojek s řasením na zapínání na háčky, černé latexové rukavičky s bílým lemem a řasením. Doplňky v kombinaci s bílými šaty. Foceno s modelkou  v březnu 2011. Modelka Honeyhair. Fotograf Yelen.

Další moje pokusy s ozdobným řasením. Metalická latexová sukně tvarovaná, doplněná o řasení. Límeček - obojek, oplněný řasením, vzadu zapínání na háčky.

Štítky