Černé latexové šaty s červenými metalickými proužky a ozdobným řasením.  Řasení je ještě zdobeno dalším proužkem. Výroba rok 2012 - foceno až v roce 2013. Modelka Honeyhair, foceno v exotickém prostředí  v národním parku na Kostarice. Fotograf Rikapt.

Latexový model pro fetish zdravotní sestřičku. Černý latex s červenými detaily. Foceno v létě 2012 s Madam Lucií. 

Latexové transparentní minišaty zdobené černými proužky a lemy. Další šaty podobného střihu z mého lednového tvoření, foceno až červenec 2012 při krásném letním počasí se stejně krásnou slečnou. Foto Yelen.

V lednu 2012 jsem měla velkou tvůrčí náladu a vytvořila jsem několik latexových modelů. Vzhledem k tomu, že modely nelepím na sebe, tak jsem ráda, když se objeví vhodná modelka. Teď v březnu se jedna objevila - Lady Renata. Vysoká štíhlá dominantní Dáma, které sedly moje modely jako ulité. Fotilo se v jejím krásném a luxusním studiu v Praze. První vyfocený model jsou Latexové šaty s transparentními boky.

Modré metalické latexové minišaty s bílými proužky. Šaty samostatně působí jemně, s doplňky lze přemenit na přísnou latexovou sestřičku. Doplňky jsou latexové návleky s očkem přes prostředníček. Latexová zástěrka s křížem v konstrastní barvě a návleky s křížem na paže nebo na konec rukaviček.Lady Renata ve svém BDSM studiu v Praze.

Štítky