Na galerie s transparentním latexem vstup od 18-ti let!!!
Latexové transparentní kouřové šaty se zelenými proužky. Latexové krátké šaty z kouřového latexu ozdobené zelenými proužky. Modelka Honeyhair, foto Yelen. 
Transparentní latexový plášť. Latexový plášť s dlouhým rukávem. Zapínání je na kovové patentky. Plášť je volného střihu. Modelka Petra, foto Yelen. 
Transparentní latexové šaty se zlatými proužky. Latexové šaty s krátkým rukávkem jsou lemované širšími zlatými  proužky, které velmi s transparentem ladí. Šaty jsou  volného střihu a nejsou primárně určené na pevné obtažení. Foceno na štíhlé modelce Petře, foto Yelen. 
Bílé latexové šaty a růžové kostky. Latexové šaty  se stojáčkem ozdobené růžovými kostkami. Šaty jsou vpředu na zip. Límeček je ozdobený oboustranně, lze nosit zapnutý nebo ohrnutý. Modelka Petra, fotograf Yelen. 
Růžové latexové šaty s bílými kytičkami. Romantické šaty z růžového latexu ozdobené bílými kytičkami. Šaty jsou vpředu na zip. Na prvních pěti fotkách na skále je modelka Petra, fotograf Yelen. V druhé sérii z obchodního centra je modelka  Titi, fotil Achnaton. 
Olivové latexové šaty. Upnuté šaty ze zeleného latexu jsou ozdobeny na bocích kontrastním šněrováním z oranžových proužků. Doplněno bílými lemy a kříženými ramínky. Modelka Petra, fotograf Yelen.
Růžové latexové šaty s puntíky. Růžové latexové šaty s puntíky - světle růžové šaty s bílým řaseným lemem. Spodek šatů je ozdoben růžovými puntíky. Na všech fotkách je modelka Honeyhair. Foto 1. zleva X-Martin, foto 2. a 3. Bizarrdesign, foto 4.a 5. Yelen Plastic Fashion.  Foceno rok 2013.  
Latexový šněrovací  top a krátká sukně - dvoudílný set z transparentního latexu, kombibace černých a transparentních dílů. Modelka Honeyhair, foto X-Martin. Foceno rok 2013.
Latexový transparentní top a krátká sukně - dvoudílný set z transparentního latexu, lemováno černým proužkem, který podtrhuje linie. Modelka Honeyhair, foto X-Martin. Foceno rok 2013.

Štítky