Černé latexové šaty s červenou metalickou vsadkou v dekoltu. Šaty mají upravená ramínka a  tvarovaný dekolt na dámské vnady. Vzadu je na šatech velký výstřih ozdebený proužky. Šaty byly tvořeny v roce 2010, ale vyfoceny až v červnu 2011. Na fotografiích pózuje Amaxena, která je zároveň novou majitelkou těchto šatiček. Fotografie jsou zde umísteny s jejím laskavým svolením. Fotograf Yelen, modelka Amaxena.

Různé lepené doplňky, pro zdravotní sestřičky a ošetřovatelky. Lemovené konstrastní barvou, Doplněné o aplikaci kříže. Vyrobeno prosinec 2010.

Koupené latexové rukavice ozdobené fialovočerným řasením.  11/2010

Rukavičky pod prsty v provléknutím na palec. Metalická červená s černými detaily. První pokus o ozdobné řasení. Součást pozdějšího kompletu. Moje výroba 11/2010.

Černý latex zdobený červenými proužky. Tvarovaná minisukně na bocích a top tvarovaný na prsou.  Lemované návleky na ruce. Maska nebyla součástí modelu. Modelka Honeyhair. červenec 2009. Moje výroba.

Rok 2009. Moje výroba. Bílé latexové návleky s černými detaily a lemováním.

Rok 2009. Předělané koupené latexové šaty. Dodělán výstřih vpředu a vzadu. Doplněno bílými detaily. K šatům patřily i bíločerné latexové návleky.

Rok 2009. Lepený latex . Sukně je celočerná,  tvarovaná na boky. Červený latexový top na ramínka  je zdobený ve švech černými proužky, vzadu má ozdobné šněrování.  Černé latexové rukavice s lemováním - předělané z litých rukavic..

Jeden z mých prvních modelů - rok výroby  cca 2009, vyfoceno až v roce 2011 na víkendové akci. Černý latex v kombinaci s oranžovými vsadkami, po stranách nýtováno kovovými průchodkami. Velikost M-L - díky šněrování po stranách lze přizpůsobit postavě. Set je možný nosit jako šaty,  kdy oba díly na sebe navazují, nebo jako  oddělený top a boková sukně. Foceno na dvou modelkách, fotografie uveřejněny s jejich laskavým svolením.

Štítky