1. Fetish Bazar - Bazarový Ateliér

Chystáme pro vás 1. Fetish Bazar, kde budete mít možnost koupit nebo prodat své modely.
Bazarový Atelier je normální čtvrteční kecací sraz. Žádné vstupné, žádná registrace. žádná provize.
Pokud máte doma již nepotřebné fetish oblečení a chcete ho prodat a nebo naopak něco sháníte a chcete se dovybavit na fetish párty, přijďte 17.2.2011 do Ateliéru.Pravidla bazaru:
Prodávající se nemusí nikde předem registrovat, ale velmi uvítáme, když nám oznámíte svou účast. Pošlete fotku/fotky věcí které chcete prodat a my je umístíme na web jako lákavou informaci pro přilákání kupujících. Druhá strana nám naopak může napsat, co shání a my vystavíme vaši poptávku po konkrétní věci.
Prodejce musí přijít a vystavit své věci do 19:30. Později to nemude umožněno.
Pro bazar bude vyhrazena místnost Klinik. K dispozici bude stojánek, ramínka a stoly na vystavení nabízených věcí. Věci si označte nickem či jménem majitele a smluvní cenou.
Nejedná se o prodejní akci a nabídku nového zboží, proto není bazar určen pro firmy podnikající v oblasti fetish oblečení. Pokud v tomto oboru podnikáte, ale rádi byste do bazaru přinesli své odložené či použité věci, neváhejte nás kontaktovat. Vaši nabídku posoudíme individuálně.
Bazar je především určen pro jednotlivce, kteří chtějí prodat, koupit, vyměnit či jinak směnit své věci a oblečení. Jedná se o zánovní, použité nebo nenošené věci, oblečení které je vám velké nebo malé nebo ho prostě již nenosíte.
Do bazaru noste jen oblečení čisté, bez zápachu a dále použitelné. Drobné a opravitelné poškození není na závadu, ale musíte na něj kupujícího upozornit.
Prodávat a nabízet můžete jakékoliv oblečení a obuv z fetish materiálů, které podléhá označení dresscode.
Sharene sharene@seznam.cz a Mountbatten mountbatten4x.fix@centrum.cz
 

Štítky