2.Fetish Bazar

2. Fetish Bazar

Po předchozím úspěšném bazaru pro Vás chystáme v pátek 27.5.2011 v pořadí 2. Fetish Bazar, kde budete mít možnost koupit, prodat, vyměnit nebo darovat své modely. 2. Fetish Bazar bude probíhat v Atelieru v Praze od 17:00 do 21:00 hod. Poté volně navazuje tradiční Fetish Ateliér – pravidelná akce s povinným dresscodem, na kterou všechny účastníky bazaru samozřejmě zveme! Kupující tak mohou hned vyzkoušet získané věci a pochlubit se mezi ostatními. Dresscode bude povinný až od 21.00 hodin, do té doby můžete být v civilním oblečení.
Pokud tedy máte doma již nevyužité fetish oblečení a chcete ho prodat, vyměnit a nebo naopak něco sháníte, přijďte v pátek 27.5.2011do Ateliéru. Po celou dobu trvání obou akcí je možné si na baru objednat a zakoupit výborné jídlo a pití.

V 20:00 proběhne aukce věcí, které si návštěvníci v BDSM klubu zapomínají a nevyzvedávají!!! Výtěžek z aukce jde na provoz klubu!
Poslední šance si zapomenuté věci vyzvednout je do čtvrtka 26.5., poté propadnou aukci na pátečním Fetish Bazaru.

Pravidla bazaru:
Prodejci,  oznámte nám písemně svou účast  na   sharene@seznam.cz  nebo  mountbatten4x.fix@centrum.cz .

Budeme tak mít přehled kdo se účastní jako prodejce a můžeme přizpůsobit prostory Ateliéru.
Pošlete fotku/fotky věcí které chcete prodat a my je umístíme na web jako lákavou informaci pro kupující a zájejmce. Fotky se velmi osvědčily a opravdu přilákaly spoustu  kupujících  i z daleka!
Opačná strana nám naopak může napsat, co shání a my vystavíme vaši poptávku po konkrétní věci.
Prodejce musí přijít a vystavit své věci do 19:00 hod.
Pro bazar bude vyhrazen  Ateliér od 17:00 do 21.00. Přijďte však brzy, první obchody se uskutečnily na minulé akci již krátce po 17:00 hod. K dispozici bude jeden velký a jeden malý  stojan, ramínka a stoly na vystavení nabízených věcí. Pokud plánujete s sebou vzít více oblečení, vezměte si prosím vlastní ramínka.
Věci si označte nickem či jménem majitele a smluvní cenou. Nemusíte tak u nabízených věcí stát, zájemce si vás podle nicku najde.

Pro prodejce a nováčky budou na baru k dispozici papírové samolepkové štítky na které napíší svůj nick nebo jméno a připevní na viditelné místo na těle či oděvu.  
Nejedná se o prodejní akci a nabídku nového zboží, ale o odložené, použité, zánovní , nenošené věci, nebo oblečení které je vám velké nebo malé. Dle předchozí zkušenosti měly největší odbyt věci za symbolické ceny.
Do bazaru noste jen oblečení čisté, bez zápachu a dále použitelné. Drobné a opravitelné poškození není na závadu, ale musíte na něj kupujícího upozornit.
 Prodávat a nabízet můžete jakékoliv oblečení a obuv z fetish materiálů, které podléhá označení dresscode.

Organizátoři akce: Sharene sharene@seznam.cz a Mountbatten mountbatten4x.fix@centrum.cz

Fotograf akce Fetish Bazar: Yelen a Sharene.

Na zveřejněných fotografiích nebudou žádné osoby. Vyfocen bude  pouze průběh bazaru a nabízené věci.

 

Štítky