PRAVIDLA 9. Fetish Bazar

Prodejci jsou povinni, vzhledem k změně prostoru BDSM klubu a tedy i pravidel v novém BDSM klubu, si zareservovat své prodejní místo. Reservaci proveďte nejpozději do 14. ledna 2015 registrací na bdsmklub.cz, (v dolní části „přihlas se taky“ )kde do kolonky poznámka napište „prodejce“ . Za prodejní místo není vybírán žádný poplatek! Pouze registrovaný prodejce bude mít připravené prodejní místo a označení.
Budeme tak mít přehled kdo se účastní jako prodejce a můžeme přizpůsobit prostory Ateliéru. Vstup na bazar je možný v civilním oblečení, nicméně dresscode potěší více.

Vstupné formou „konzumačky“ činí 100,-Kč. U vstupu do klubu si zakoupíte konzumační lístek v hodnotě 100,-Kč na který se vám zapisuje útrata na baru. Pokud na baru přesáhnete útratu přes 100,-Kč, doplácíte pouze rozdíl. Pokud částku 100,- nevyčerpáte, rozdíl se nevrací. Zakoupení konzumačky u vstupu platí pro všechny účastníky, prodejce i návštěvníky.

Pošlete fotku/fotky věcí, které chcete prodat a my je umístíme na web jako lákavou informaci pro kupující a zájemce. Fotky se velmi osvědčily a lákají kupující i z daleka.  Je to pro vás velká podpora zdarma, využijte ji. Fotky ukázky prodávaných věcí posílejte na info[at]fetishbazar.cz.
Opačná strana nám naopak může napsat, co shání a my vystavíme vaši poptávku po konkrétní věci.

Prodejce musí přijít a vystavit své věci do 19:00 hod.

Pro bazar bude vyhrazen Ateliér od 18:00 do …té doby, než vás to přestane bavit, ale minimálně do 21.00. Přijďte však brzy, první obchody se uskutečnily na minulé akci již krátce po 18:00 hod. Klub je otevřen od 17:00 hod.

K dispozici bude pouze minimální počet ramínek. Pokud plánujete s sebou vzít více oblečení, vezměte si, prosím, vlastní ramínka a vlastní stojánky (štendry) na zavěšení.

Důležité upozornění: Každý zaregistrovaný prodejce získá k svému prodejnímu místu ceduli s vlastním jménem. K disposici budou papírové samolepkové štítky na které můžete napsat svůj nick nebo jméno a připevnit si na viditelné místo na těle či oděvu, takže nemusíte u nabízených věcí stát, zájemce si vás podle nicku najde. Doporučujeme prodávané věci označit svým nickem či jménem a smluvní cenou.

Nejedná se o prodejní akci a nabídku nového zboží, ale o odložené, použité, zánovní , nenošené věci, nebo oblečení které je vám velké nebo malé. Dle předchozí zkušenosti měly největší odbyt věci za symbolické ceny.

Jste-li prodejci fetish oblečení a máte zboží, které nemůžete prodávat jako nové (použité na focení, přehlídkách apod.) a chcete-li využít Fetish bazar pro prodej, kontaktujte nás (info[at]fetishbazar.cz). Zatím jsme se vždy domluvili k oboustranné spokojenosti.
Do bazaru noste jen oblečení čisté, bez zápachu a dále použitelné. Drobné a opravitelné poškození není na závadu, ale musíte na něj kupujícího upozornit.
Prodávat a nabízet můžete jakékoliv oblečení a obuv z fetish materiálů, které podléhá označení dresscode.

Bazaru se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let!

Organizátoři akce: Sharene sharene[at]seznam.cz a Mountbatten mountbatten4x.fix[at]centrum.cz

Fotograf akce Fetish Bazar: Yelen a Sharene a Mountbatten.

Na zveřejněných fotografiích nebudou žádné osoby. Vyfocen bude pouze průběh bazaru a nabízené věci.

Štítky