!!! PRAVIDLA BAZARU !!!

Pravidla bazaru:
Prodejci,  oznámte nám písemně svou účast  na   sharene@seznam.cz  nebo  mountbatten4x.fix@centrum.cz .

Budeme tak mít přehled kdo se účastní jako prodejce a můžeme přizpůsobit prostory Ateliéru.
Pošlete fotku/fotky věcí které chcete prodat a my je umístíme na web jako lákavou informaci pro kupující a zájejmce. Fotky se velmi osvědčily a opravdu přilákaly spoustu  kupujících  i z daleka!
Opačná strana nám naopak může napsat, co shání a my vystavíme vaši poptávku po konkrétní věci.
Prodejce musí přijít a vystavit své věci do 19:00 hod.
Pro bazar bude vyhrazen  Ateliér od 18:00 do 21.00. Přijďte však brzy, první obchody se uskutečnily na minulé akci již krátce po 18:00 hod. K dispozici bude jeden velký a jeden malý  stojan, ramínka a stoly na vystavení nabízených věcí. Pokud plánujete s sebou vzít více oblečení, vezměte si prosím vlastní ramínka.
Věci si označte nickem či jménem majitele a smluvní cenou. Nemusíte tak u nabízených věcí stát, zájemce si vás podle nicku najde.

Pro prodejce a nováčky budou na baru k dispozici papírové samolepkové štítky na které napíší svůj nick nebo jméno a připevní na viditelné místo na těle či oděvu.  
Nejedná se o prodejní akci a nabídku nového zboží, ale o odložené, použité, zánovní , nenošené věci, nebo oblečení které je vám velké nebo malé. Dle předchozí zkušenosti měly největší odbyt věci za symbolické ceny.
Do bazaru noste jen oblečení čisté, bez zápachu a dále použitelné. Drobné a opravitelné poškození není na závadu, ale musíte na něj kupujícího upozornit.
 Prodávat a nabízet můžete jakékoliv oblečení a obuv z fetish materiálů, které podléhá označení dresscode.

Organizátoři akce: Sharene sharene@seznam.cz a Mountbatten mountbatten4x.fix@centrum.cz

Fotograf akce Fetish Bazar: Yelen a Sharene a Mountbatten.

Na zveřejněných fotografiích nebudou žádné osoby. Vyfocen bude  pouze průběh bazaru a nabízené věci.

 

Štítky